Legendarna grupa Bolter powstała w 1984 r. 

Kultowa piosenka zespołu „Daj mi tę noc” stała się polskim hitem wszech czasów. Do dziś ten utwór, jak również inne przeboje zespołu, można usłyszeć na wielu wydarzeniach. 

Bolter w latach 1985-1988 zagrał ponad 1000 koncertów w Polsce i USA, dwa albumy zespołu rozeszły się w wielomilionowych nakładach, przeboje Boltera takie jak „Daj Mi Tę Noc”, „Nic Do Stracenia”, „Między Nami Cisza Trwa”(Gdzie Ty, Gdzie Ja), „Zaczekaj z Tym Do Jutra” (Tyle Zdarzeń), „Więcej Słońca”, miesiącami nie schodziły z czołowych miejsc list przebojów. 

W 2024 roku Bolter z inicjatywy założyciela i lidera zespołu Sławomira Sokołowskiego,  wznawia swoją aktywną działalność artystyczną w odmłodzonym składzie, na czele z uzdolnioną wokalistką Karoliną Supron. 

Aktualnie powstają nowe nagrania i teledyski – nowoczesne opracowania wielkich hitów oraz premierowe utwory. Na starcie najnowsza wersja ponadpokoleniowego przeboju „Daj Mi Tę Noc” (premiera 23.02.24) oraz całkiem nowy utwór Boltera w nowym, odmłodzonym składzie „Chodź Zostań Ze Mną” (premiera 08.03.24). Od wiosny 2024 Bolter będzie obecny we wszystkich mediach.

Kultowe mega hity znów królować będą na imprezach i koncertach w oryginalnym wykonaniu odmłodzonej grupy Bolter.

Koncerty zbiegają się z 40-leciem zespołu. Bolter to gwarancja wspaniałej zabawy i niezapomnianych emocji zarówno dla młodszej publiczności jak i całych rodzin.